Zdjęcie ilustrujące co robimy
Fotografia
 1. Fotografia ślubna
 2. Sesje fotograficzne
 3. Portfolio
 4. Fotografia reklamowa
 5. Fotografia produktowa
Media
 1. Promocyjne
 2. Reklamowe
 3. Szkoleniowe
 4. Reportażowe
 5. Teledyski
 6. Programy TV
Usługi dodatkowe

Realizacje filmowe z koncertów, festiwali, imprez firmowych z udziałem kilku kamer. Możliwa jednoczesna rejestracja i projekcja na jeden lub wiele ekranów. Ekrany do wyboru w zależności od charakteru imprezy i potrzeb zamawiającego.

Jesteśmy obecni na rynku mediów fotograficznych i filmowych od lat. Posiadamy w dorobku wiele produkcji. Wszystkie z nich zostały zrealizowane w oparciu o nasze zasoby sprzętowe i intelektualne.

Tworzymy dla instytucji, firm i artystów. Naszymi kontrahentami były m.in. firmy: Arcelor Mittal, Orlen, Bank Cetelem, Bank Zachodni, Śląska Agencja Reklamy, Teatr Rozrywki i inni.

Odbiorcami naszych prac są także artyści: Katarzyna Gaertner, Jose Torres, Grupa Mocarta, Horrorscope, Gang Olsena, Kill Joy, Kompilacja, Grzegorz Majzel Trio jak również TVP, Centra Kultury, Urzędy Miast i wiele innych.

Materiały filmowe są realizowane w zależności od potrzeb sprzętem XDCamHD, DV lub coraz częściej cyfrowymi lustrzankami Canon zapewniającymi rewelacyjną, prawie kinową jakość i głębię obrazu. Posiadamy własne urządzenia niezbędne do realizacji najbardziej wyrafinowanych produkcji: steadicam, jazdę kamerową, kran kamerowy, urządzenia do sekwencji poklatkowych ( time laps), kabinę lektorska. Pracują dla nas najlepsi lektorzy, tłumacze i dziennikarze.

Zapewniamy kompletną produkcję filmową. Od kreacji scenariuszowej i przygotowania scenopisu poprzez realizację zdjęć w dowolnej technice aż po zaawansowane techniki montażowe, animację komputerową i authoring DVD / BlueRay.

Zapewnialiśmy obsługę i realizację na kilka kamer takich imprez jak: Festiwal Energia 2008, Dni Rudy Śląskiej, Śląskie Gody, spektakle teatralne, koncerty wielu gwiazd nie tylko polskiej estrady.